Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Baranów – oferty sprzedaży i najmu

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Hala ogrodzona, ul. Budka

Baranów,wielkopolskie

890 000 zł235 m² 3 787,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 632 m²

Hala magazynowo produkcyjna W baranowie + teren do rozbudowy lokalizacja Obiekt znajduje się w Baranowie (63-604), przy ulicy Budka 9. CO jest na sprzedaż? Na działce znajdują się następujące.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Baranów

Baranów,wielkopolskie

770 000 zł230 m² 3 695,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:738 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu gotową dochodową inwestycję, a mianowicie przestronny dom na sprzedaż przystosowany na 3 poziomach pod najemców zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy, ul. Partyzantów

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

1 950 000 zł266 m² 7 330,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:409 m²

Kamienica, budynek handlowo-usługowy w centrum Buska-Zdroju o pow.użytkowej ok. 266m2, na działce o pow. 409m2. Budynek 2 kondygnacyjny, znajduje się w najlepszej możliwej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Chlebnia

Chlebnia(Baranów + 8 km)

39 986 €9 299 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 9299m2 w Chlebni, powierzchnia biurowa 287m2. Standard: nośność posadzki 5t/m2 wysokość 10m instalacja tryskaczowa esfr ogrzewanie posadzka bezpyłowa manewr tir Odporność.

Szczegóły ogłoszenia

22 579 €7 056 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesny magazyn o powierzchni 7 056 mkw, położony w niedalekiej odległości od Warszawy, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Syców

Syców(Baranów + 21 km)

1 800 000 zł1 664 m² 1 081,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:1 881 m²

Nieruchomość idealna pod inwestycję Z dużym potencjałem Chcesz przenieść firmę do większego budynku znajdującego się w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Pruszków

Pruszków(Baranów + 24 km)

13 797 €3 780 m² 3,65 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu hali magazynowej o powierzchni 3 780 mkw. Zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrodzony Błonie

Błonie(Baranów + 14 km)

18 984 €6 780 m² 2,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek magazynowo biurowy położony pod Warszawą w miejscowości Błonie. Powierzchnia. użytkowa 6780m2, w zabudowie wolnostojącej, został wybudowany w technologii szkieletowej stalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrodzony

Sochaczewska,Błonie(Baranów + 14 km)

40 000 zł2 655 m² 15,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Magazyn do wynajęcia Błonie, 2 655 m Do wynajęcia kompleks magazynowy o łącznej powierzchni 2 655 m , zlokalizowany w Błoniu, w dogodnej odległości od głównych tras.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, Aleja Katowicka

Stara Wieś(Baranów + 21 km)

5 535 000 zł1 167 m² 4 742,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 396 m²

Prezentuję wyjątkową nieruchomość komercyjną o szerokim zakresie możliwości użytkowych, położoną w miejscowości Stara Wieś, w gminie Nadarzyn tuż przy trasie ekspresowej S8,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Poznańska

Ożarów Mazowiecki(Baranów + 25 km)

12 000 000 zł5 200 m² 2 307,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 600 m²

Tylko W 88 group! oferta na wyłączność Do sprzedaży funkcjonalna nieruchomość komercyjna zlokalizowana w przemysłowej części Ożarowa Mazowieckiego (strefa ekonomiczna), w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Paprotnia