Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Baranów

Baranów, mazowieckie

  • 490 000 zł
  • 89 m²
  • 5 505,62 zł/m²

Zdjęcie

Piotr Nowicki

Skontaktuj się

Dom Baranów

Baranów, mazowieckie

zaktualizowane:
20 maja 2026

490 000 zł

89 m²

5 505,62 zł/m²

Dom Baranów

Zaktualizowane: 20 maja 2026

490 000 zł 89 m² 5 505,62 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia działki:
1 700 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2019

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia działki:

1 700 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2019

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mały dom na sprzedaż
  • Cena: 490 000 zł (5 505,62 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 89 m² (68 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2019
  •   materiał budowy: ytong
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 1 700 m²
  •   teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, oczyszczalnia przydomowa; ogrzewanie: własne, centralne ogrzewanie
  • Źródło: biuro nieruchomości: MUVON Nieruchomości, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1202/13397/ODS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szukasz gotowej przestrzeni do życia, która zapewni Ci niezależność i wolność
od wysokich opłat czynszowych?

Ta nieruchomość w Baranowie (gmina Lipsko) to idealny kompromis
między sielskim spokojem a łatwym dostępem do pełnej infrastruktury pobliskiego miasta.

Przedmiotem sprzedaży jest dom posadowiony na obszernej, 17-arowej działce. (...)

Agent

Piotr Nowicki

733 034...

733 034 977

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

733 034...

733 034 977

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.